PENGENALAN

Lanjutan dari penstrukturan semula Pejabat Pendaftar pada 1 Jun 2015, Bahagian Pengurusan Perkhidmatan (BPP) telah ditubuhkan dan bahagian ini telah diletakkan di bawah Jabatan Pengurusan Sumber Manusia (JPSM).

BPP terdiri dari tiga puluh satu (31) orang staf seperti berikut:

JAWATAN GRED BILANGAN STAF
Timbalan Pendaftar Kanan N52 1
Penolong Pendaftar Kanan N44 4
Pegawai Eksekutif Kanan N32 1
Pegawai Eksekutif N29  4
Kerani Tertinggi N26 1
Kerani Kanan N22 4
Kerani N19 14
Pembantu Operasi Kanan N14 1
Pembantu Operasi N11 1
FUNGSI BAHAGIAN

Bahagian Pengurusan Perkhidmatan (BPP) melaksanakan fungsi-fungsi seperti berikut:

  • Pengurusan Cuti
  • Pengurusan Perkhidmatan Agensi Luar
  • Pengurusan Persaraan dan Penamatan
  • Pengurusan Prestasi dan Pengesahan Perkhidmatan
  • Pengurusan Fail Staf
Direktori Staf
BAHAGIAN UNIT NAMA JAWATAN TANGGUNGJAWAB EMEL TELEFON
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Che Wan Kamarul Hishysam bin Che Wan Ahmad Timbalan Pendaftar Kanan wankamarul@uitm.edu.my 03-5544 3060
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Masdiana Binti Mosman Penolong Pendaftar Kanan masdianamosman@uitm.edu.my 03-5544 3132
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Nur Liyana Zakaria Pegawai Eksekutif nurliy9396@uitm.edu.my 03-5544 3074
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Norhafiza binti Anuar Kerani Kanan norhafizah087@uitm.edu.my 03-5544 3039
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Umey Zaiton binti Mohd Arshad Kerani Kanan umey@uitm.edu.my 03-5521 1328
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Rianto bin Samad Kerani rianto@uitm.edu.my 03-5521 1327
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Aidatina binti Sidek Kerani aidatina@uitm.edu.my 03-5521 1327
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Noorasmawati binti Amsari Penolong Pendaftar Kanan noorasmawati@uitm.edu.my 03-5544 3053
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Norliah binti Saba Pegawai Eksekutif norli442@uitm.edu.my 03-5544 3057
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Nurul Azeerah binti Jafri Kerani nurulazeerah@uitm.edu.my 03-5544 3039
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Harliza Baharudin Kerani harliza@uitm.edu.my 03-5544 3064
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Salmah binti Jaafar @ Jaffar Kerani salma239@uitm.edu.my 03-5544 3037
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Muhammad Taufiq Basrawi Pembantu Operasi taufiq4353@uitm.edu.my 03-5544 3037
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Mohd Faridz Riza Ash bin Ridzwan Ash Penolong Pendaftar Kanan faridz_riza@uitm.edu.my 03-5544 3066
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Mohd Azlin Jalil Pegawai Eksekutif Kanan mohda470@uitm.edu.my 03-5544 3055
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Nursyahida binti Mohammad Jubri Pegawai Eksekutif nursyahida5561@uitm.edu.my 03-5544 3027
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Kamaruzzaman bin Shamsuddin Kerani Kanan kamaruzz@uitm.edu.my 03-5544 3067
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Zarunniza binti Sakariah Kerani zarunniza@uitm.edu.my 03-5544 3068
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Nor Asliza binti Ismail Kerani noras665@uitm.edu.my 03-5544 3054
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Wan Norhaida binti Wan Yusof Kerani wannorhaida@uitm.edu.my 03-5544 3068
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Norrasilah binti Daud Kerani norrasilah@uitm.edu.my 03-5544 3067
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Noor Fazlina binti Abdul Rahim Kerani noorfa9642@uitm.edu.my 03-5521 1328
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Prestasi dan Pengesahan Perkhidmatan Hishamudin bin Mohamad Twontawi Penolong Pendaftar Kanan hisham@uitm.edu.my 03-5544 3134
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Prestasi dan Pengesahan Perkhidmatan Noor Azwani Asyikin binti Samad Pegawai Eksekutif azwani050@uitm.edu.my 03-5544 3058
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Prestasi dan Pengesahan Perkhidmatan Ismam bin Parlan Kerani Tertinggi ismam432@uitm.edu.my 03-5544 3073
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Prestasi dan Pengesahan Perkhidmatan Norhidayu binti Ruslee Kerani norhi752@uitm.edu.my 03-5544 3073
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Azlina binti Zulkifly Kerani Kanan azlina961@uitm.edu.my 03-5521 1311
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Abdul Jalil bin Abu Kassim Kerani Kanan abdul538@uitm.edu.my 03-5544 3064
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Mohd Ahid Naupal Kerani ahid@uitm.edu.my 03-5544 3065
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Mohd Nazreen Bin Roseli Kerani nazreen_roseli@uitm.edu.my 03-5521 1311
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Ali Fauzi bin Ali Yusuf Kerani alifauzi@uitm.edu.my 03-5544 3065
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Nurul Fazlin Amir Kerani nurulfazlin@uitm.edu.my 03-5544 3064
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Rahim bin Sakiman Pembantu Operasi Kanan rahim788@uitm.edu.my 03-5544 3064