PENGENALAN

Lanjutan dari penstrukturan semula Pejabat Pendaftar pada 1 Jun 2015, Bahagian Pengurusan Perkhidmatan (BPP) telah ditubuhkan dan bahagian ini telah diletakkan di bawah Jabatan Pengurusan Sumber Manusia (JPSM).

BPP terdiri dari tiga puluh dua (32) orang staf seperti berikut:

JAWATAN GRED BILANGAN STAF
Timbalan Pendaftar Kanan N52  1
Penolong Pendaftar Kanan N44  4
Pegawai Eksekutif Kanan N32  1
Pegawai Eksekutif N29  3
Kerani Kanan N22  5
Kerani N19  16
Pembantu Operasi Kanan N14  1
Pembantu Operasi N11  1
FUNGSI BAHAGIAN

Bahagian Pengurusan Perkhidmatan (BPP) melaksanakan fungsi-fungsi seperti berikut:

  • Pengurusan Cuti
  • Pengurusan Perkhidmatan Agensi Luar
  • Pengurusan Persaraan dan Penamatan
  • Pengurusan Prestasi dan Pengesahan Perkhidmatan
  • Pengurusan Fail Staf
Direktori Staf
BAHAGIAN UNIT NAMA JAWATAN TANGGUNGJAWAB EMEL TELEFON
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Che Wan Kamarul Hishysam bin Che Wan Ahmad Timbalan Pendaftar Kanan wankamarul@salam.uitm.edu.my 03-5544 3060
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Masdiana Binti Mosman Penolong Pendaftar Kanan Pengurusan Cuti masdianamosman@uitm.edu.my 03-5544 3132
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Nur Liyana Zakaria Pegawai Eksekutif Pengurusan Cuti nurliy9396@salam.uitm.edu.my 03-5544 3074
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Poziah binti Zainal Kerani Kanan Pengurusan Cuti pozia968@salam.uitm.edu.my 03-5544 3073
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Nor Asliza binti Ismail Kerani Pengurusan Cuti noras665@salam.uitm.edu.my 03-5521 1327
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Umey Zaiton binti Mohd Arshad Kerani Pengurusan Cuti umey@salam.uitm.edu.my 03-5521 1328
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Cuti Rianto bin Samad Kerani Pengurusan Cuti rianto@salam.uitm.edu.my 03-5521 1311
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Adlin Na'qiah binti Sabar @ Sabal Penolong Pendaftar Kanan Pengurusan Sekreteriat JKI-PSM/ Urusan Pentadbiran/ MKPL/ SGA/ Peminjaman Staf naqiah@salam.uitm.edu.my 03-5544 3053
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Norliah binti Saba Pegawai Eksekutif Urusan Pentadbiran/ Perolehan/ Pembelian/ MKPL / Pinjaman Perumahan/ Peminjaman Staf/SGA norli442@salam.uitm.edu.my 03-5544 3057
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Nurul Azeerah binti Jafri Kerani Pengurusan Sekretariat JKI-PSM/ Mohon Jawatan Luar nurulazeerah@salam.uitm.edu.my 03-5544 3068
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Harliza Baharudin Kerani Pinjaman Perumahan/ Fail Am/ Hitungan Batu harliza@salam.uitm.edu.my 03-5544 3073
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Mohd Nazreen Bin Roseli Kerani Urusan RQM BPP/ Maklumat Peribadi nazreen_roseli@uitm.edu.my 03-5544 3067
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Perkhidmatan Agensi Luar/ Sekretariat JKI-PSM Muhammad Taufiq Basrawi Pembantu Operasi Urusan Surat Masuk/ Keluar taufiq4353@salam.uitm.edu.my 03-5544 3039
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Mohd Faridz Riza Ash bin Ridzwan Ash Penolong Pendaftar Kanan Pengurusan Persaraan dan Penamatan faridz_riza@salam.uitm.edu.my 03-5544 3066
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Mohd Azlin Jalil Pegawai Eksekutif Kanan Pengurusan Penamatan, Perletakan Jawatan, Tamat Kontrak, AGCR Staf Kontrak mohda470@salam.uitm.edu.my 03-5544 3055
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Adilla Hayati binti Mohd Satali Pegawai Eksekutif Pengurusan Persaraan/ RKP/ Profail/ Faedah Terbitan/ Persaraan Sebab Kesihatan/ PTB adilla074@salam.uitm.edu.my 03-5544 3063
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Kamaruzzaman bin Shamsuddin Kerani kanan Pengurusan Persaraan Staf Akademik kamaruzz@salam.uitm.edu.my 03-5544 3037
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Norhafiza binti Anuar Kerani Kanan Pengurusan Persaraan Staf Pentadbiran, Ganjaran (K) Akademik norhafizah087@salam.uitm.edu.my 03-5521 1311
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Wan Norhaida binti Wan Yusof Kerani Profail dan Rekod Kenyataan Perkhidmatan Akademik wannorhaida@salam.uitm.edu.my 03-5521 1327
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Norrasilah binti Daud Kerani Profail dan Rekod Kenyataan Perkhidmatan Pentadbiran norrasilah@salam.uitm.edu.my 03-5544 3039
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Persaraan Dan Penamatan Zarunniza binti Sakariah Kerani Urusan Penamatan, PTB, KWSP dan KWAP, Ganjaran (K) Pentadbiran zarunniza@salam.uitm.edu.my 03-5544 3058
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Prestasi dan Pengesahan Perkhidmatan Hishamudin bin Mohamad Twontawi Penolong Pendaftar Kanan Pengurusan Prestasi/ Pengesahan Dalam Perkhidmatan hisham@salam.uitm.edu.my 03-5544 3134
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Prestasi dan Pengesahan Perkhidmatan Noor Azwani Asyikin binti Samad Pegawai Eksekutif Pengurusan Prestasi/ Pengesahan Dalam Perkhidmatan azwani050@salam.uitm.edu.my 03-5544 3054
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Prestasi dan Pengesahan Perkhidmatan Ismam bin Parlan Kerani Tertinggi Pengurusan Prestasi/ APC ismam432@salam.uitm.edu.my 03-5544 3067
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Pengurusan Prestasi dan Pengesahan Perkhidmatan Norhidayu binti Ruslee Kerani Urusan Pengesahan dalam Perkhidmatan Akademik & Pentadbiran norhi752@salam.uitm.edu.my 03-55443068
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Norhasimah binti Hashim Kerani Kanan Pengurusan Fail Staf Akademik norhasimah@salam.uitm.edu.my 03-5544 3037
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Abd Jalil bin Abu Kassim Kerani Kanan Pengurusan Fail Staf Pentadbiran abdul538@salam.uitm.edu.my 03-5544 3064
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Noor Fazlina Abdul Rahim Kerani Pengurusan Fail Staf Akademik noorfa9642@salam.uitm.edu.my 03-5544 3065
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Mohd Aizzudin bin Abas Kerani Pengurusan Fail Staf Akademik aizz75@salam.uitm.edu.my 03-5544 3065
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Salmah binti Jaafar @ Jaffar Kerani Pengurusan Fail Staf Pentadbiran salma239@salam.uitm.edu.my 03-5544 3064
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Aidatina binti Sidek Kerani Pengurusan Fail Staf Pentadbiran aidatina@salam.uitm.edu.my 03-5544 3064
Bahagian Pengurusan Perkhidmatan Unit Fail Rahim bin Sakiman Pembantu Operasi Kanan Urusan Fail Tutup/ Pemindahan Fail/Tutup ke Arkib rahim788@salam.uitm.edu.my 03-5544 3064